ولادت حضرت علی (ع) مصادف با روز پدر

اخبار » اخبار ما

ad

در مورخه 25/11/1400 (دوشنبه) به مناسبت بزرگداشت روز پدر و میلاد با سعادت حضرت علی ابن ابیطالب (ع) مراسمی با حضر جمعی از توانیابان، مسئولین، مربیان و پرسنل موسسه در محیطی صمیمی و به منظور تقدیر از پرسنل مرد  توانیابان پدر، در محل موسسه (لابی) برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تبریک میلاد مسعود حضرت مولی الموحدین (ع) و روز پدر به حضار و تقدیر و تشکر از زحمات پدران، هدایایی به رسم یادبود (لوح تقدیر + کارت هدیه) به کلیه پرسنل مرد و توانیابان پدر اهداء گردید و تعدا 5 نفر از توانیابانیکه (به شرح ذیل) در مسابقه بهترین جمله به پدر (بصورت مجازی) تشرکت کرده بودند تشویق و هدایای آنان بصورت نقدی تقدیم گردید.

  1. قرار این بود زمان پیری عصای دست تو شوم، چه شد پدر؛ که تو امروز عصای دست منی!!! پدرمراببخش (علی رضا معصومی)
  2. پدرم! تنها کوهی است‌که جواب فریادهایم را به جای انعکاس ، باجانش میدهد.. پدرم روزت مبارک (عباس عسگری)
  3. پدر یعنی جاده های زندگی را با شجاعت هموار کردن.پدرم روزت مبارک (طاهره واحدزاده)

سوسوی دلم و گرمای دستانم و امید فردایم و شکوه امروزم و لبخند هر لحظه ام به نفس های توست پدرم . (نعیمه وزوانیان)

  1. مراببخش که هرگزبرای نبودنت جلوی دیگران اشک نریختم که نکنددلشان بگیرد مراببخش که عشق به توراپنهان کردم تانخواهنددیگران ناراحت شوند مراببخش که دلتنگی هایم رابرایت پنهان کردم تادیگران نفهمند وغم وغصه بخورند.مراببخش امامن دوستت دارم..روزت مبارک فرشته قلب من (طاهره سلیمانی)
  2. پدر یعنی جاده های زندگی را با شجاعت هموار کردن.پدرم روزت مبارک (طاهره واحدزاده)

 

ضمنا در این مراسم از مددکار موسسه به مناسب روز مددکار و خانم بختیاری (روابط عمومی) به مناسبت سالروز تولدش نیز یاد شد و از زحمات آنان تقدیر و تشکر گردید.

حسن ختام این مراسم نیز تبریک و تشکر جناب آقای نخی (مدیرعامل) بود که در این جلسه لوح تقدیری تهیه شده توسط توانیابان کاشانه به همراه هدیه به مناسبت روز پدر و تقدیر از زحمات ایشان تقدیم گردید.