سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

مراسم ختم قران کریم

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 287

تاریخ ثبت : پنج شنبه 24 خرداد 1397


به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان در مورخه 24 خرداد روز پنج شنبه مصادف با 29 ماه مبارک رمضان توان یابان در محفلی روحبخش و معنوی به ختم قران کریم پرداختند.
پس از آن جناب آقای دکتر روحانی و جناب آقای دکتر شجری از اساتید دانشگاه کاشان در این جمع حضور یافتند و توان یابان را میهمان سخنان حکیمانه و داستان های قرانی نمودند.
و در پایان هدایایی فرهنگی از طرف این اساتید بزرگوار به توان یابانی که در ماه مبارک رمضان در مجلس قرائت قران شرکت نموده بودند اهداء گردید.