سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مربیان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 316

تاریخ ثبت : شنبه 5 خرداد 1397


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 3 خرداد 97 ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر در محل کاشانه مهر نشستی با حضور مربیان محترم و اعضای هئیت مدیره این موسسه بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم برگزار گردید.
در این نشست ضمن برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مربیان با سخنرانی جناب آقای دکتر عقیقی با موضوع مدیریت زمان ،از زحمات و فداکاری های صمیمانه مربیان محترم تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود به آنان اهداء گردید.
در پایان این نشست پس از تقدیر و تشکر جناب آقای دکتر مدیحی از زحمات مربیان و آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای آنان ، ضیافت افطار به میزبانی کاشانه مهر در خانه سنتی نگین  برگزار گردید.