سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

گرامیداشت مقام معلم با حضور توان یابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 330

تاریخ ثبت : يک شنبه 23 ارديبهشت 1397


به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت مقام شامخ جهادگران عرصه ی فرهنگی ، در مورخه 20 اردیبهشت 97 مراسمی در محل کاشانه مهر با حضور تعدادی از توان یابان کلاس سواد آموزی و گروه سرود ستارگان مهر کاشانه و مربیان محترم موسسه آقایان احمدی، شریفیان، مبینی و سرکار خانم راحمی برگزار گردید.
در این مراسم صمیمی که تعدادی از مسئولین کاشانه نیز حضور داشتند،ضمن تقدیر از مربیان و تشکر از زحمات آنان و اجرای برنامه های شاد و مفرح، هدایایی نیز از طرف توان یابان موسسه به رسم یاد بود تقدیم گردید.