سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

نشست سمن هاي شهرستان کاشان در کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما
نشست سمن هاي شهرستان کاشان در کاشانه مهر

تعداد بازدید : 444

تاریخ ثبت : دو شنبه 12 مهر 1395


اين نشست که به منظور آشنايي از خدمات انجمن هاي خيريه و هماهنگي امور آنان صورت گرفته بود، کليه مسئولين سمن ها ضمن شرح خلاصه فعاليت ها و نقطه نظرات خود آمادگي لازم را جهت پيشبرد کليه امور با همکاري مسئولين و همدلي و همکاري با يکديگر اعلام نمودند.
<span style="\\&quot;font-family:" tahoma,arial,helvetica,sans-serif;="" font-size:="" small;\\"="">کاشانه مهر کاشان ضمن تقدير و تشکر از حضور جناب آقاي اعتماد و همکاران محترمشان در انجمن هاي خيريه شهرستان سلامتي و موفقيت آنان را از خداوند بزرگ مسئلت مي نمايد.

 

نشست سمن هاي شهرستان کاشان در کاشانه مهر