سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

تولد فرشته هاي کاشانه مهر کاشان

اخبار » اخبار ما
با شروع ماه دل انگيز پاييز و به مناسبت برگزاري مراسم جشن تولد توان يابان متولدين (تير- مرداد- شهريور) و تعدادي از مربيان کاشانه، مراسمي با حضور توان يابان، مربيان، مسئولين در محل کاشانه برگزار گرديد که ضمن اجراي برنامه هاي شاد و مفرح و قرائت متن زيباي خانم مهديه بختياري و برنامه طنز و شعبده بازي جناب آقاي سلطاني ، هدايايي به رسم ياد بود به توان يابان اهداء گرديد.

تعداد بازدید : 526

تاریخ ثبت : شنبه 3 مهر 1395


 

اين مراسم شاد و صميمانه که با همياري و همکاري مسئول محترم روابط عمومي ، پرسنل و مربيان محترم کاشانه مهر سرکار خانم زارع صدري ، جناب آقاي مهدي بابايي و زحمات بي دريغ سرکار خانم اعظم سادات لاجوردي مادر توان ياب علي طاعتي که از مهر ياران موسسه نيز مي باشد برگزار گرديده بود، لحظاتي شاد و خاطره انگيز را در دفتر کاشانه مهر ثبت نمود.

لذا بدينوسيله از زحمات کليه دست اندرکاران اين مراسم تقدير و تشکر مي گردد و مسئولين کاشانه مهر، سلامتي توام با موفقيت را براي يکايک همياران، به خصوص سرکار خانم لاجوردي از خداوند بزرگ مسئلت مي نمايند.

 

 

تولد فرشته هاي کاشانه مهر کاشان

 

 

 

تولد فرشته هاي کاشانه مهر کاشان

 

 

 

تولد فرشته هاي کاشانه مهر کاشان

 

 

 

تولد فرشته هاي کاشانه مهر کاشان