سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

ارزيابي و بررسي مقدماتي توان يابان جهت صدور کارت معلوليت هوشمند

اخبار » اخبار ما
به گزارش روابط عمومي کاشانه مهر در تاريخ 28 مرداد 95 روز پنج شنبه دبير کميسيون پزشکي بهزيستي جناب آقاي مجيد توکلي جهت ارزيابي و بررسي مقدماتي توان يابان به منظور صدور کارت معلوليت هوشمند در کاشانه مهر حضور و وضعيت معلوليت و شرايط توان يابان را مورد بررسي قرار دادند .

تعداد بازدید : 651

تاریخ ثبت : شنبه 30 مرداد 1395


 

دبير کميسيون پزشکي بهزيستي مجيد توکلي مهم‌ترين اقدام بهزيستي در ارتباط با معلولان را صدور کارت هوشمند معلولان دانست و گفت: هر معلولي که بخواهد از خدمات سازمان بهزيستي کشور شامل خدمات توانبخشي، تسهيلات و امتيازهايي که از طريق بهزيستي براي آنها در نظر گرفته شده برخوردار شود بايد داراي کارت هوشمند معلوليت که مشخص‌کننده شدت و نوع معلوليت آنهاست، برخوردار باشد.

 

 

ارزيابي و بررسي مقدماتي توان يابان جهت صدور کارت معلوليت هوشمند