سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

مراسم رونمایی کتاب قلمی برای امید

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 310

تاریخ ثبت : دو شنبه 17 ارديبهشت 1397


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 16 اردیبهشت 97مراسم رونمایی کتاب قلمی برای امید با همت سازمان بهزیستی در فرهنگسرای مهر برگزار گردید.
در این آیین از آثار نویسندگان توانخواه فرهیخته با عناوین من یا چشمهایم از سرکار خانم دکتر نیکخواه با معلولیت بینایی،کتاب مصور کودکانه کیمیا خاتون و پسر پادشاه اثر سرکار خانم فاطمه سامی با معلولیت جسمی حرکتی،کتاب شوق شیرین از مجموعه اشعار سرکار خانم شیرین عربشاهی با معلولیت ضایعه نخاعی،کتاب سروده های ایرج اثر ایرج نوروزی خزاقی با معلولیت جسمی حرکتی شدید ،کتاب مراقبت از بیماران ضایعه نخاعی حاصل تجربیات خانم طاهره جهادی از مراقبت های دلسوزانه برای همسر بستری در کما رونمایی گردید.
همچنین در این مراسم جناب آقای دکتر نیازی استاد جامعه شناسی دانشگاه کاشان پژوهش خود در زمینه خدمت رسانی به معلولین را ارائه نمودند.
در این مراسم ضمن رونمایی از کتاب های مذکور توسط چندی از مسئولین شهری،تقدیر و تشکراز توان یابان  نامبرده به عمل آمد و هدایایی به رسم یاد بود به آنان اهداء گردید.