سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

آغازی با امید آینده ای روشن

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 3288

تاریخ ثبت : پنج شنبه 16 فروردين 1397


در کنار زیبایی های طبیعی بهار در محل کاشانه مهر ، اولین پنج شنبه سال جدید در فصل شکوفه ها حال و هوای دیگری داشت.
توان یابان در ابتدای صبح با شور و شعف خاصی برای اولین دیدار در سال جدید و داشتن محفلی صمیمی در کنار هم و به امید داشتن و ساختن آینده ای روشن با تلاش و کوشش خودشان و با همکاری مسئولین این مرکز گردهم آمدند.
در این روز زیبای بارانی پس از بیداری دل ها با قرائت زیارت عاشورا و متوسل شدن به ائمه اطهار،توان یابان از حضور توان یاب آقای محسن اشرف پور  زائر کربلا که به گفته  خودش سفری باورنکردنی اما واقعی داشته اند  استقبال کردند .
پس از اینکه توان یاب آقای محسن اشرف پور به وصف سفر خود پرداختند و برای همه توان یابان و مسئولین طلب خیر کردند،توان یاب شاعر آقای ابوالفضل محمدزاده با قرائت شعر خود با عنوان حرم با صفا زینت افزای مجلس گردید.
و در پایان قرعه کشی مسابقه جمله نویسی ویژه توان یابان انجام شد که 5 نفر به قید قرعه برگزیده و جوایزی به آنان اهداء گردید.


شعر توان یاب آقای ابوالفضل محمد زاده
دوست دارم به کنار حرمت گریه کنم / در کنار حرم محترمت گریه کنم
کاش می شد که تو یکبار کنارم  آیی/ جان خود را بنهم در قدمت گریه کنم
با وضو سوی تو آیم به طواف حرمت/خون ببارم ز دو چشمم به غمت گریه کنم
دست خود را به رهت داد ابوالفضل رشید/  رخصتی تا که به صاحب علمت گریه کنم
گشت بر دست پدر اصغر شش ماهه شهید/  من ندانم به کدامین المت گریه کنم
حّر پذیرفتی و او داد به راهت جان را /  چو کنم یاد زجود و کرمت گریه کنم
با وجود گنه و عذر بگوید ساغر/  دوست دارم به کنار حرمت گریه کنم