سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

اسفند هم در حال نفس نفس زدن است ....

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 1661

تاریخ ثبت : شنبه 26 اسفند 1396


اسفند هم در حال نفس نفس زدن است و به آخرین روزهای خودش رسیده .یکسال دیگر هم گذشت ، یکسال پر از اتفاق که آرزو میکنم برای همه پر از اتفاق های خوبی بوده باشد که از یادآوری آنها لبریز از خنده و شادی شوند ، خانه هایمان را با هر سختی ای که بود تکاندیم ، حالا نوبت آن شده که دلهایمان را بتکانیم
و بعد جوجه هایمان را بشماریم اینبار آخر زمستان تا ببینیم چند دل شکسته ایم یا بدست آورده ایم چند لبخند به روی لبها نشانده ایم ، دل چند دوست را با خودمان همراه کرده ایم و اول و آخر همه ی حرفها خدا را کجای زندگیمان قرار داده ایم . به عقب که نگاه میکنم به گمانم برای من  امسال سال خوبی بود چرا که با مهربانانی آشنا شدم که تمام تلاششان این بود که پر از حال خوبم کنند و به دنبال آن با دوستانی آشنا شدم که سرشار از امید و مهربانی بودند ، سرشاراز زندگی ، دوستانی که در اوج ناراحتی و غم لبخند روی لبانشان محو نمیشد و حالا در آخرین روز های باقیمانده دعا میکنم غمها و غصه هایمان لابلای هیزم برافروخته شده چهارشنبه سوری دود شده و به دل آسمان رفته باشد . یادمان باشد سر سفره هفت سین امسال لحظه خواندن آیه های زندگی بخش آسمانی برای سلامتی ، موفقیت ،خوشبختی و دوستی هر چه بیشتر  همدیگر دعا کنیم همینطور یادی کنیم از تمام کسانی که همراه و یار یگرمان هستند چه آنهایی که زنده اند و چه آنهایی که جسم مادی شان از کنار مان پر کشیده اما روح بزرگشان هنوز حتی بیش از پیش کنارمان است ... پیشاپیش نوروز باستانی را به همه بزرگواران و دوستان عزیزم تبریک میگویم و امیدوارم سال جدید سالی پر از شادی ،سلامتی و موفقیت برای همگی باشد.  

دلنوشته توان یاب الهام سادات حجازیان