سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

اجرای گروه سرود ستارگان مهر در جشن پایان سال دانشگاه کاشان

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 3302

تاریخ ثبت : چهار شنبه 23 اسفند 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر بنا به دعوت دانشجویان عضو کانون ایرانشناسی و کیمیا  دانشگاه کاشان شامگاه دوشنبه 21 اسفند ماه گروه سرود ستارگان مهر در جشن پایان سال این دانشگاه شرکت نمودند.
در این مراسم در کنار برنامه های  شاد و مفرح دانشجویان، توان یاب خانم مریم آرمون دلنوشته خود را که سرشار از نکات مثبت و امید بخش بود قرائت نمود و گروه سرود ستارگان مهر  با اجرای دو قطعه سرود زیبا هنرنمایی کردند، که  با استقبال دانشجویان روبرو شد.
کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر از حسن توجه دانشجویان گرامی به مرکز کاشانه مهر و توان یابان برای آنان از درگاه خداوند سبحان آرزوی سلامتی ،موفقیت و بهروزی را دارد.