سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

گزارش فعالیت های کاشانه مهر توسط مدیر اجرایی کاشانه در جشن پایان سال شرکت هامون نایژه

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 3482

تاریخ ثبت : چهار شنبه 23 اسفند 1396


پیرو دعوت مسئولین شرکت هامون نایژه از مدیریت کاشانه مهر جهت حضور در مراسم پایان سال خانواده شرکت هامون نایژه و ارائه گزارش از فعالیت های موسسه، خانم معیری (مدیر اجرایی)  در ساعت 6 بعد از ظهر 21 اسفند 96 در محل تالار پدیده جوان حضور بهم رسانید و ضمن تشکر از مسئولین و دست اندرکاران شرکت بخصوص آقای مهندس شریعتی (مدیرعامل شرکت) به دلیل در اختیار گذاردن فرصت جهت معرفی موسسه ، چند دقیقه ای نیز به تشریح برنامه ها و فعالیت های موسسه پرداخته و از میهمانان محترم در مراسم تقاضا داشتند که در فرصتی مناسب از فعالیت ها ی موسسه کاشانه مهر دیدن نمایند.
ضمنا در این مراسم از تصویر آقای مهندس شریعتی (مدیرعامل شرکت) که توسط توان یاب هنرمند فاطمه حمامی نقاشی شده بود ، رونمایی شد،که این برنامه مورد استقبال حضار قرار گرفت و با گرفتن عکس یادگاری شبی خاطره انگیز را برای توان یاب فاطمه حمامی و مسئولین شرکت هامون نایژه رقم زد.
کاشانه مهر کاشان از همکاری صمیمانه جناب آقای شریعتی ،جناب آقای گلی زاده و کلیه مسئولین شرکت کمال سپاس و تشکر را دارد.