سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

مراسم اختتامیه مسابقات بازی های رایانه ای

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 2967

تاریخ ثبت : شنبه 28 بهمن 1396


به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان در مورخه 26 بهمن 96 پنج شنبه ساعت 12 ظهر پس از مرحله فینال و رده بندی مسابقات بازی های رایانه ای ،مراسم اختتامیه مسابقات در محفلی دوستانه بین توان یابان و چندی از اعضای هئیت مدیره و امناء برگزار گردید.
در این مراسم ضمن گزارش سرپرست مسابقات آقای مهدی بابایی  چهار نفر از افراد شرکت کننده در این مسابقات که موفق به کسب رتبه شدند به ترتیب رتبه  جوایزی را دریافت نمودند.
لازم به ذکر است توان یاب مصطفی پورکبگانی در این مسابقات قهرمان و حسین بوستان صحرا نائب قهرمان گردید.
کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی از جناب آقای بابایی سرپرست برگزاری مسابقات برای آنان آرزوی سلامتی ،موفقیت و بهروزی را دارد.