سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

هنرنمایی توان یاب خانم فضه ریاضی مقدم در غرفه شهید هاشمی دانشکده علوم پزشکی

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 5580

تاریخ ثبت : پنج شنبه 26 بهمن 1396


بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی همزمان با ثبت نام اردوی راهیان نورغرفه ای برای معرفی شهید علی هاشمی در دانشکده پزشکی بر پا نمودند و از توان یاب هنرمند خانم فضه ریاضی مقدم جهت نقاشی کردن  تمثال شهید هاشمی دعوت کردند.
توان یاب خانم فضه ریاضی مقدم باحضور خود در این غرفه و با کشیدن تصویر این شهید والا مقام علاوه بر هنرنمایی با لب ودندان فضای این غرفه را برای بازدید کنندگان جذاب،روحبخش و معنوی نمودند.