سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر با همکاری بانک ملی

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 5817

تاریخ ثبت : سه شنبه 10 بهمن 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر پیرو پیشنهاد ریاست حوزه سرپرستی بانک ملی کاشان جناب آقای مستأجران جلسه ای با مسئولین کاشانه مهر برگزار گردید .

در این جلسه به بررسی پیشنهاد جناب آقای مستاجران پرداخته شد که ایشان اظهار کردند هر یک از افراد جامعه وظیفه دارند بر اساس مسئولیت اجتماعی سهم خویش را در معرفی معلولان و توانمندسازی آنان برای داشتن زندگی شایسته ایفا کنند.

لذا ایشان پیشنهاد دادند تا در سالن اجتماعات این بانک در ایام دهه فجر نمایشگاهی از آثار هنری این عزیزان با هدف معرفی توانمندی های آنان به جامعه و شهروندان بر پا گردد.

در نتیجه پس از بررسی های لازم پیشنهاد نامبرده پذیرفته و مقرر گردید نمایشگاهی از تاریخ 13 تا 19 بهمن ماه 1396 صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 18 تا 20 در سالن اجتماعات بانک ملی کاشان شعبه میدان امام حسین (علیه السلام) برگزار گردد.

کاشانه مهر کاشان ضمن دعوت از مسئولین ،خیرین و شهروندان گرامی جهت بازدید از نمایشگاه ،از جناب آقای مستأجران و همکاران گرامیشان تشکر و قدردانی می نماید و برای آنان آرزوی سلامتی ،سربلندی و توفیق روز افزون را دارد.