سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

اولین دوره ی بازی های رایانه ای کاشانه مهر کاشان

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 4884

تاریخ ثبت : دو شنبه 9 بهمن 1396


 مهدی بابایی  سرپرست برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای اظهار کرد به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برای اولین بار مسابقات بازی های رایانه ای ویژه توان یابان در محل کاشانه مهر کاشان برگزار می گردد.

بدین منظور در دیماه 1396 برای شرکت در مسابقات ثبت نام به عمل آمد و در طی آن ، 16 نفر از توان یابان ثبت نام نمودند .

مسابقات به صورت گروهی در چهار گروه چهار نفره در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ی هر هفته از ساعت 12-14 در محل کاشانه مهر کاشان برگزار خواهد شدو در روز پنج شنبه 26 بهمن همراه با اهدای جوایز به اتمام خواهد رسید.

لازم به ذکر است در روز سه شنبه 10 بهمن جلسه ای به منظور هماهنگی و قرعه کشی ، با حضور شرکت کنندگان و مسئولان برگزاری مسابقات در محل کاشانه مهر کاشان برگزار خواهد شد و حضور شرکت کنندگان الزامی هست.

اعضای ستاد برگزاری: سرپرست مسابقات مهدی بابایی، دبیر اجرایی مصطفی پورکبکانی، هماهنگی و ثبت نام حامد رضازاده و با همکاری واحد روابط عمومی