سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

تجلیل از فرشته های آسمانی با حضورمعاونت بهداشت و درمان

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 6430

تاریخ ثبت : پنج شنبه 5 بهمن 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر پیرو هماهنگی های انجام شده با دانشکده علوم پزشکی کاشان در مورخه 5بهمن 96 جناب آقای دکتر تحقیقی مسئول بیماری های خاص،سرکار خانم حمزه ای مدیر پرستاری و سرکار خانم ملک محمودی روابط عمومی از معاونت بهداشت و درمان بمناسبت ولادت حضرت زینب سلام اله و روز پرستار در محل کاشانه مهر حضور یافتند.

این مراسم که با هدف تجلیل و تقدیر از مقام پرستار به ویژه پرستارانی که با مدرک و موقعیت شغلی به این جایگاه نرسیده اند بلکه بر اساس عشق و محبت و انسانیت به مقام پرستاری رسیده اند صورت گرفته است.

در این مراسم پس از خیرمقدم مسئولین کاشانه مهر و اجرای دو قطعه سرود توسط گروه سرود ستارگان مهر کاشانه مهر و قرائت دلنوشته توان یاب خانم مریم آرمون در خصوص روز پرستار و شنیدن صحبت های مسئولین معاونت بهداشت و درمان ،به تجلیل و تقدیر از خانم زهرا آرمون خواهر توان یاب مریم آرمون و خانم فیروزه ریاضی مقدم خواهر توان یاب فضه ریاضی مقدم که علاوه بر نقش خواهری نقش پرستاری را به صورت عاشقانه ایفا نموده اند و همچنین تجلیل و تقدیر از الهام سادات حجازیان که به مدت 4 سال در شغل پرستاری خدمت کرده اند و هم اکنون به دلیل بیماری خود قادر به ادامه این شغل نیستند پرداخته شد.

کاشانه مهر کاشان ضمن تبریک این روز و تشکر و قدردانی از معاونت بهداشت و درمان برای آنان آرزوی سلامتی ،سربلندی و توفیق روز افزون را دارد.