سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

بانوی مهر و عاطفه

اخبار » اخبار ما
تهیه گزارش دفتر خبری صدا و سیما با عنوان بانوی مهر و عاطفه بمناسبت روز پرستار

تعداد بازدید : 6381

تاریخ ثبت : سه شنبه 3 بهمن 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر پیرو هماهنگی با جناب آقای حامد عباس طاهری مدیر دفتر خبرگزاری صدا و سیما کاشان،نامبرده به همراه گروه خبری در روز دوشنبه مورخه 2 بهمن ساعت 10 صبح جهت تهیه گزارش از زهرا آرمون خواهر توان یاب کاشانه مهر مریم آرمون بمناسبت روز پرستار حضور یافتند.

کاشانه مهر کاشان ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار به این خواهر دلسوز و فداکار که علاوه بر نقش خواهری نقش پرستاری را به صورت عاشقانه ایفا میکند ،به اطلاع می رساند پخش این گزارش با عنوان بانوی مهر و عاطفه امروز سه شنبه  سوم بهمن از شبکه ی اصفهان  ساعت  16:45 و یا 20:45  خواهد بود.