سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهردر بیمارستان یثربی

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 5934

تاریخ ثبت : يک شنبه 10 دي 1396


به گزارش مدیر اجرایی کاشانه مهر ، پیرو دعوت مسئولین بیمارستان یثربی کاشان از کاشانه مهر جهت برگزاری نمایشگاهی از آثار و محصولات دستی توان یابان ، این موسسه در مورخه 27آذر 96 نسبت به برگزاری نمایشگاهی از محصولات توان یابان  از جمله (قلم زنی ، نقاشی،چرم دوزی،بافتنی،جعبه های کادویی و...) و همینطور محصولات غذایی ارگانیک در سالن کافی شاپ بیمارستان در فضایی نسبتا مناسب اقدام گردید و این نمایشگاه تا تاریخ 14 دی دائر خواهد بود..

در برگزاری این نمایشگاه جناب آقای حسین زاده و سرکار خانم آبیاتی از پرسنل بیمارستان،همکاری صمیمانه ای با پرسنل و توان یابان کاشانه مهر مبذول نمودند که بدینوسیله از زحمات و مساعدت های آنان تشکر وقدرانی می گردد.

ضمنا تعداد چهار نفر از توان یابان کاشانه خانم ها کرباسبافی –واحدزاده- خیامی و مطهری زاد به نمایندگی از توان یابان کاشانه در محل نمایشگاه در دو شیفت صبح و بعد از ظهرحضور فعالانه داشته و ضمن فروشندگی محصولات نسبت به آگاه نمودن مراجعین و معرفی فعالیت های موسسه اقدام می نمایند.