سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

تئاتر بینوایان میزبان توان یابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 4069

تاریخ ثبت : شنبه 9 دي 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 27 و 28 آذر ماه 96 توان یابان کاشانه مهر در دو گروه دختر و پسر جهت تماشای تئاتر بینوایان در تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان حضور یافتند.

قابل ذکر است که جمعی از هنرمندان به ویژه هنرمندان تئاتر بینوایان بمناسبت روز جهانی معلولین از موسسه کاشانه مهر بازدیدی داشتند که علاوه بر اجرای ویژه برنامه های شاد برای توان یابان از جمله طنز ، رونمایی از پوستر تئاتر بینوایان هم در جمع توان یابان و مسئولین کاشانه انجام گرفت  و در پایان 20 بلیط از این تئاتر به صورت رایگان در اختیار مرکز قرار داده شد تا توان یابان در این تئاتر شرکت نمایند.

کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و پشتیبانی جناب آقای رضوانیان،جناب آقای آخوند نصیری و جناب آقای عطار زاده و همچنین کلیه هنرمندان عزیز آرزوی موفقیت ، سلامتی و پیشرفت روز افزون در همه مراحل زندگی را دارد.