سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

همتش او را به پله دهم رساند...

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 5080

تاریخ ثبت : سه شنبه 28 آذر 1396


به گزارش واحد آموزش کاشانه مهر کاشان از تاریخ 3 دی ماه  96 امتحانات مراکز بزرگسالان و راه دور کشوردر مقطع دهم آغاز می گردد.

لذا توان یاب آقای محسن اشرف پور که پس از حمایت کاشانه مهر و مربیان فداکار و دلسوزش به ادامه تحصیل پرداخت و هم اکنون این توان یاب با تلاش و کوشش خود و با همکاری و پشتیبانی مربیان این مرکز خود را جهت امتحانات ذکر شده در مقطع دهم آماده می نماید.

لازم به ذکر است که پس از شرکت ایشان در امتحانات دی ماه ، مقطع دهم توان یاب به پایان خواهد رسید.

کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی  از مربیان فداکار و دلسوزش سرکار خانم الهه حاجی جعفری و جناب آقای مهدی بابایی برای آنان و همچنین برای توان یاب آقای محسن اشرف پور آرزوی موفقیت ،سلامتی و سربلندی دارد.