سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

نشست مشترک مسئولین سایپا با مسئولین کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 4667

تاریخ ثبت : سه شنبه 28 آذر 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 27 آذر 96 روز دوشنبه بنا به هماهنگی جناب آقای مهندس مهدی توکلی عضو هئیت امناء کاشانه مهر جلسه ای با حضور دکتر خطیبی سرپرست مدیریت ایمنی سایپا و مهندس سید جمال توکلی مدیر منابع انسانی در محل شرکت سایپا برگزار گردید.

در این نشست که با هدف تشکر و قدردانی جهت بازدید این بزرگواران از کاشانه مهر و پیگیری مکرر آنان برای شرکت کاشانه مهر در نمایشگاه سایپا و اختصاص غرفه به این مرکز تشکیل گردیده بود ،مسئولین کاشانه با بیان اهداف این مرکز مسائل و مشکلات توان یابان و مرکز را مطرح نمودند و از مسئولین این شرکت خواستند تا جایی که ممکن است از توانمندی های معلولین در فرصت های شغلی و در برنامه های از پیش تعیین شده جهت هنرنمایی آنان و همچنین از مشاوره های مدیران آن شرکت جهت مدیریت بهتر این مرکز استفاده نمایند.