سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

نشست مشترک ریاست و مدیرگروه های دانشکده علوم انسانی با مسئولین کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 3573

تاریخ ثبت : دو شنبه 27 آذر 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 26 آذر 96 بنا به هماهنگی جناب آقای عابدینی و جناب آقای دکتر فهیمی تبار با دانشکده علوم انسانی دانشگاه کاشان جلسه ای با حضور ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر قماشی و مدیر گروه های  علوم تربیتی،علوم ورزشی،روان شناسی و جامعه شناسی و مسئولین کاشانه مهر در محل دانشگاه کاشان برگزار گردید.

در این نشست پس از ارائه گزارش در زمینه فعالیت های موسسه و مطرح کردن مسائل و مشکلات موسسه و توان یابان در خصوص اشتغال،تربیت بدنی،خانواده و مسائل تربیتی و اجتماعی،مدیران گروه های مختلف نظرات خود را در این رابطه بیان نمودند و مقرر شد تا با ارائه یک سری اطلاعات دقیق تر از توان یابان و مرکز به دانشکده ،زمینه پژوهش و تحقیقات اساتید را برای ارائه راهکارهای اصولی و علمی جهت پیشبرد و بهبود عملکرد موسسه فراهم نمایند.