سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

جشن تولد توان یابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما
جشن تولد توان یابان کاشانه مهر همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص)

تعداد بازدید : 6176

تاریخ ثبت : شنبه 18 آذر 1396


در ایام خجسته میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و به یمن این ایام مبارک،مراسم جشن تولد 36 نفر از توان یابان کاشانه(متولدین تیر ماه لغایت آذر ماه) در ساعت 10 صبح مورخه 16/9/96 در محل کاشانه و با همکاری سرکار خانم لاجوردی مهر یار کاشانه و مربیان و پرسنل در محفلی صمیمانه برگزار گردید.

در این مراسم، ضمن خیر مقدم و تبریک مسئولین موسسه جناب آقای بخردی ،پهلوانی و خانم معیری ،برنامه های شاد و مفرحی از جمله سرود توان یابان سوادآموز با همکاری جناب آقای مبینی،مسابقات سرگرم کننده،موسیقی و اهداء کادو تولد توان یابان و تقدیر از زحمات سرکار خانم لاجوردی(مادر توان یاب علی طاعتی کاشانی) و کلیه مربیان و پرسنل و دست اندرکاران برگزاری این مراسم اجرا گردید.

مجری این مراسم جناب آقای مهدی بابایی مربی کاشانه بودند که با همکاری آقای مبینی سرپرست گروه سرود توان یابان،لحظات شاد و خاطره انگیز را برای توان یابان موسسه بوجود آوردند.

در پایان نیز با پذیرایی از میهمانان و صرف ناهار،توان یابان موسسه را با خاطره ای خوش ترک نمودند.