سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

بازديد مسئولين آموزش و پرورش از کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما
در ساعت 11:30 مورخه 30/3/95 آقايان کوچکي و متولي معاون و کارشناس مسئول آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش کاشان از کاشانه مهر بازديد و ضمن تشريح اهداف و فعاليت هاي موسسه توسط مسئولين مرکز ، با تعدادي از توان يابان کاشانه مهر ديدار نمودند.

تعداد بازدید : 453

تاریخ ثبت : چهار شنبه 2 تير 1395


 

اين بازديد که با دعوت  سرکار خانم حاجي جعفري ، يکي از مربيان کاشانه صورت گرفته بود ميهمانان ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي موسسه، به خصوص در زمينه هاي تحصيلي، آمادگي خود را جهت هرگونه همکاري با اين موسسه اعلام نمودند.

کاشانه مهر ضمن تقدير و تشکر از زحمات آقايان کوچکي و متولي و کليه دست اندرکاران اداره آموزش و پرورش کاشان براي آنان آرزوي سلامتي و بهروزي مي نمايد.


بازديد مسئولين آموزش و پرورش از کاشانه مهر


بازديد مسئولين آموزش و پرورش از کاشانه مهر