سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

قرائت و تفسير قرآن هفتگي توان يابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما
قرائت و تفسير قرآن هفتگي توان يابان کاشانه مهر

تعداد بازدید : 446

تاریخ ثبت : سه شنبه 1 تير 1395


به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، برنامه قرائت و روخواني قرآن مجيد همه روزه از ساعت 7 الي 8 صبح با حضور توان يابان و برخي از مسئولين در محل کاشانه برگزار مي گردد.

اين برنامه امسال همراه با تفسير قرآن در روزهاي پنج شنبه توسط يکي از مبلغان سازمان تبليغات اسلامي جناب آقاي توليت همراه مي باشد که در پايان ماه مبارک از مطالب بيان شده در کلاس مسابقه اي در بين توان يابان برگزار خواهد شد.

 

قرائت و تفسير قرآن هفتگي توان يابان کاشانه مهر