ثمرات زندگیش باقیات صالحات او شدند....

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 321

تاریخ ثبت : پنج شنبه 22 تير 1396


فرزندان مرحوم حاج حسین هنردار با یک اقدام خیرخوهانه تصمیم گرفتند که هزینه های مراسم چهلمین روز فقدان پدر بزرگوار خود را به پنج موسسه خیریه اختصاص دهند  به همین مناسبت در مورخه 21/4/96 (چهارشنبه) ساعت 9:30 شب در محل موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان مراسم بزرگداشتی برای آن عزیز سفر کرده برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای محلوجی قاری بین المللی قران از موسسه امیرالمومنین علیه السلام  با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید فضای  مجلس و محفل را نورانی نمودند.

سپس با اعلام مجری حضار محترم چند دقیقه ای به تلاوت قران هدیه به روح آن مرحوم پرداختند.

در این مراسم سرکار خانم مهدیه بختیاری توان یاب کاشانه مهر سروده ی توان یاب جناب آقای محمدزاده در وصف مرحوم آقای حاج حسین هنردار را قرائت نمود و بعد از آن حضار محترم گوش جان به سخنرانی جناب آقای دکتر فهیمی تبار(عضو هئیت امناء کاشانه) سپردند سپس جناب آقای هادی زاده به نمایندگی از مراکزخیریه ولی عصر(عج الله)، مدرسه نوردانش،کاشانه مهر و انجمن حمایت از زندانیان به سخنرانی و تقدیر و تشکر از اقدام خیرخواهانه خانواده هنردار پرداختند.

و در پایان لوح تقدیر از طرف پنج موسسه خیریه تقدیم خانواده هنردار گردید و مراسم با قرائت فاتحه و صلوات به روح آن مرحوم خاتمه یافت.

موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی از حضار محترم برای آن عزیز سفرکرده آمرزش و برای عموم به سوگ نشستگان صبر و اجر خوهان است.