سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

تشکیل کارگاه آموزشی ویژه مربیان بمناسبت بزرگداشت مقام معلم

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 94

تاریخ ثبت : شنبه 23 ارديبهشت 1396


به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان در مورخه 21 اردیبهشت 96 روز 5 شنبه بمناسبت بزرگداشت مقام معلم و همزمان با میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج الله) در سالن کنفرانس دانشگاه کاشان مراسمی با حضور برخی از اعضای هئیت مدیره و امناء و مربیان کاشانه مهر برگزار گردید.

مهمان ویژه این مراسم جناب آقای دکتر قمصری از خیرین و حامیان کاشانه مهر بود.

هدف از برگزاری این مراسم ضمن فراهم کردن زمینه ای برای  شروع کارگاه های  آموزشی ویژه مربیان تجلیل از آنان نیز بود.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خیرمقدم توسط جناب آقای پهلوانی مدیرعامل کاشانه مهر ،جناب آقایان دکتر فهیمی تبار،دکتر عقیقی و دکتر حسن علیان با در نظر گرفتن زمان مشخص شده به بررسی نقاط ضعف و قوت سیستم های آموزشی پرداختند و در نهایت راهکارهای ارزشمند خود را در این خصوص ارائه دادند.

پس از آن قسمتی از زمان برای پرسخ و پاسخ مربیان اختصاص داده شد.

و در نهایت این مراسم با پذیرایی و تجلیل از مربیان دلسوز و فداکار این موسسه به پایان رسید.

کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی از ریاست دانشگاه کاشان و همچنین از جناب آقای نخی روابط عمومی و مدیر فرهنگی  دانشگاه که به صورت همه جانبه  یاری گر ما در این مراسم  بودند، برای آنان از خداوند سبحان آرزوی سلامتی، سربلندی و توفیق روز افزون را دارد.