سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

روز معلم بهانه ای برای قدردانی...

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 113

تاریخ ثبت : سه شنبه 12 ارديبهشت 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر روز سه شنبه مورخه 12 اردیبهشت 96 توان یابان کلاس زبان انگلیسی مقدماتی به مناسبت روز معلم و به پاس قدردانی از زحمات معلم خود سرکار خانم الهه حاجی جعفری هدایایی را به رسم یاد بود تقدیم ایشان نمودند.

سرکار خانم الهه حاجی جعفری علاوه بر داشتن مسئولیت بخش آموزش کاشانه مهر، از مربیان دلسوز و فداکار این مرکز می باشد که ضمن تدریس ریاضی در کلیه مقاطع به تدریس دروس مختلف مقطع متوسطه اول و دوم هم می پردازد.

کاشانه مهر کاشان ضمن تبریک روز معلم به سرکار خانم حاجی جعفری و کلیه مربیان محترم از درگاه خداوند سبحان برای آنان آرزوی سلامتی،سربلندی و بهروزی دارد.