سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

تهیه گزارش از معلم نمونه کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 114

تاریخ ثبت : دو شنبه 11 ارديبهشت 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر امروز  دوشنبه مورخه 11 اردیبهشت پیرو مذاکرات انجام شده با دفتر خبری کاشان بمناسبت روز معلم ، ازکلاس وشیوه تدریس  جناب آقای احمدی به عنوان معلم نمونه گزارشی تهیه گردید.

جناب آقای احمدی  معلم رسمی آموزش و پرورش کاشان و معلم سوادآموزی کاشانه مهر که با استفاده از تجربیات و ارائه راهکارهای خلاقانه خود توانسته اند تعدادی از معلولانی که شرایط تحصیل برای آنان فراهم نبوده است را در سنین مختلف با معلولیت های متفاوت که تعدادی از آنها به معلولیت فلج مغزی دچار هستند را آموزش دهند و زمینه پیشرفت آنان را فراهم نمایند

کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر و قدردانی از دفتر خبری کاشان جهت تهیه خبر،روز معلم را به تمامی معلمان و مربیان کاشانه مهر به خصوص جناب آقای احمدی تبریک و تهنیت عرض می نماید و برای آنان آرزوی سلامتی و سربلندی را دارد.