سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

محدودیت جسمی مانع راهش نیست

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 149

تاریخ ثبت : شنبه 2 ارديبهشت 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر زهرا کریمیان از توان یابان تحت پوشش موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان ،متولد 1376 با معلولیت شدید میوپاتی پیشرونده که در حال حاضر مشغول تحصیل در مقطع چهارم دبیرستان در رشته ی تجربی می باشد.

هم اکنون با تلاش و سخت کوشی خود برای رقابت در کنکور سال 96 آماده می گردد تا بتواند آینده ای روشن را برای خود رقم زند.

کاشانه مهر کاشان به پاس تقدیر از تلاش و سختکوشی ایشان به رایزنی با آموزشگاه قلم چی جهت معرفی توان یاب و همچنین برگزاری کلاس های تست پیش از کنکور با حضور اساتید مجرب و دلسوز پرداخت و در پایان هم  از خداوند منان برای ایشان آرزوی سلامتی ،موفقیت و پیشرفت در کلیه مراحل زندگی را دارد.