سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

دیدار نوروزی هئیت مدیره کاشانه مهر با ریاست محترم دانشگاه کاشان

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 134

تاریخ ثبت : دو شنبه 28 فروردين 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در ساعت 8 صبح مورخه 27 فروردین 96 دیدار نوروزی هئیت مدیره کاشانه مهر با آقای دکتر زراعت ریاست محترم دانشگاه کاشان انجام شد.

در این دیدار صمیمانه که پیرو تفاهم نامه همکاری این موسسه با دانشگاه کاشان و به منظور قدردانی از زحمات ریاست محترم و عوامل اجرایی دانشگاه برگزار گردید،مسئولین محترم آن مرکز آمادگی خود را جهت تاسیس کانون دانشجویی و ارائه خدمات مورد نیاز توان یابان این موسسه اعلام نمودند.

که بدینوسیله از کلیه دست اندرکاران محترم کمال سپاس و تشکر را داریم.