سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

کسب مقام اول توان یاب آقای حمید رضا اسلامی

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 141

تاریخ ثبت : شنبه 19 فروردين 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر جناب آقای حمید رضا اسلامی از توان یابان این موسسه که به فعالیت های هنری و ورزشی مشغول هستند ،علاوه بر حضور فعال در مسابقات متعدد موفق به کسب مقام اول در مسابقات هفتگی شهرستان آران و بیدگل در رشته شطرنج گردیده است.

موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان این موفقیت را خدمت توان یاب آقای حمیدرضا اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده،سلامتی و موفقیت وی را در عرصه های مختلف زندگی از خداوند بزرگ خواستاریم.