سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

شادیانه نوروز همزمان با تولد توان یابان سه ماهه آخر سال جاری

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 265

تاریخ ثبت : پنج شنبه 26 اسفند 1395


شادیانه نوروز همزمان با تولد توان یابان سه ماهه آخر سال جاری

به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر چهارشنبه 25 اسفند به مناسبت سپری شدن روز های پایان سال و در آستانه فرا رسید عید نوروز و همچنین تولد توان یابان سه ماهه آخر سال جاری (دی –بهمن-اسفند) مراسمی جشنی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که با حضور توان یابان،مربیان و مسئولین کاشانه مهر در جمعی صمیمی و با شکوه بود، جناب آقای پهلوانی(مدیرعامل) و سرکار خانم معیری(مدیر اجرایی) ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و تبریک تولد توان یابان ،آنان را به داشتن برنامه ای هدفمند در سال جدید تاکید و به صورت مفصل مواردی را در این خصوص به آنان یادآوری نمودند.

در این مراسم اجرای برنامه های شاد توسط آقای مبینی و مجریان جشن آقایان احمدی و بابایی که از مربیان کاشانه می باشند،دف نوازی سرکار خانم صدیقه سقازاده (نگار)روشن دل انجمن نابینایان کاشان، مسابقه در بین توان یابان و مصاحبه بایکی از مربیان مرکزبود.

در پایان هدایای به رسم یادبود به توان یابان متولد سه ماهه آخر سال جاری و همچنین هدیه ای به سرکار خانم لاجوردی مادر توان یاب آقای علی طاعتی به خاطر زحمات و حمایت یکساله ایشان در برپایی این مراسم ها وهدیه ای به سرکار خانم سقازاده به عنوان میهمان برنامه و گرفتن عکس یادگاری بوده است.

ضمنا کلیه هدایا از صنایع دستی توان یابان بوده است.

کاشانه مهر کاشان ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، از کلیه مسئولین، مربیان با لاخص سرکار خانم حاجی جعفری و همچنین مهر یار محترم سرکار خانم طاعتی که ما را در برنامه های سال جاری حمایت نمودند تشکر و قدردانی می نماید و برای آنان سالی سرشاز از خیر و برکت رو آرزو دارد.