سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر در نمایشگاه شهرزیرزمینی نوش آباد

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 207

تاریخ ثبت : سه شنبه 24 اسفند 1395


بنا به پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل از سازمان فنی حرفه ای این منطقه جهت برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در حوالی شهرزیرزمینی نوش آباد و هماهنگی و انجام مقدمات کار توسط سرکار خانم دهقانی یکی از مربیان سازمان فنی حرفه ای آران و بیدگل، این موسسه نیز با دعوت سرکار خانم دهقانی به ارائه صنایع دستی توان یابان تحت پوشش خود در این نمایشگاه شرکت نموده است.

لذا ضمن تشکر از دست اندرکاران و برگزار کنندگان محترم این نمایشگاه از کلیه توانیابان ، مهریاران و همراهان و مسئولین این موسسه دعوت به عمل می آید که از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.