سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

کاشانه مهر کاشان میزبان کارشناسان مرکز رعد الغدیر تهران

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 183

تاریخ ثبت : سه شنبه 24 اسفند 1395


در ساعت 14 مورخه 23/12/95 جلسه ای با حضور آقایان مهندس بیژن ساسانیان و دکتر سید جلال موسوی و اعضای کارگروه اجرایی کاشانه به منظور آسیب شناسی عملکرد 8 ساله و دریافت راهکارها و پیشنهادات لازم جهت ارتقاء کیفیت عملکرد موسسه تشکیل گردید.

در این جلسه پس از ارائه گزارش مختصری از فعالیت های موسسه توسط سرکار خانم معیری مدیر اجرایی کاشانه،میهمانان محترم ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های انجام شده نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف اجرایی و پروژه در دست ساختمان ارائه نمودند.

کاشانه مهر بدینوسیله از آقایان مهندس بیژن ساسانیان و دکتر سید جلال موسوی و کلیه مسئولین و دست اندرکاران مجتمع نیکوکاری رعد الغدیر تشکر و قدردانی نموده، سلامتی و عزت بزرگواران را از درگاه احدیت خواستار است.