طرح توسعه

درباره ما » طرح توسعه » گزارشات

تعداد بازدید : 21644

تاریخ ثبت : شنبه 21 اسفند 1395

ad

موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان با هدف آموزش منجر به اشتغال و توان بخشي ويژه معلولین جسمی حرکتی از سال 1387 آغاز به کار نموده است.

استقبال توان یابان و کمبود فضای آموزشــی و کارگاهــی جهت پذیرش متقاضیان و توسعه و تنوع فعالیت ها هئيت امناء، هئیت مدیره و مسئولان اجرایی کاشانه را بر آن داشت تا در سایه الطاف الهی و کمک خیرین بزرگوار اقدام به ساخت و ساز ساختمان جدید موسسه نمایند .

اهّم اقدامات انجام شده تا کنون :

1- اختصاص و اهداء سه قطعه زمین مناسب به مساحت 6000 متر مربع واقع در منطقه ناجی آباد از سوی شرکت خدمات عمران کاشان (هئیت امناء ناجی آباد) به کاشانه مهر کاشان

 2-تهیه نقشه ساختمانی مطابق با استانداردهای جهانی و بهزیستی توسط گروهی از مهندسین مجرب طراح با پیش بینی فضاهای مختلف از قبیل کارگاه های تخصصی ، کلاس های آموزشی عمومی و تخصصی و آموزش های فنی حرفه ای،آزمایشگاه ژنتیک، کتابخانه،مشاوره ، مددکاری،سالن آمفی تئاتر – سالن پذیرائی چند منظوره مرکز آب درمانی، سالن اجتماعات ، سوئیت های ویژه پذیرش توان یابان، فضای سبز مناسب و ....

3-کسب مجوزهای لازم جهت ساخت و ساز از طریق شهرداری و شورای محترم شهر کاشان به صورت صد در صد رایگان

4-شناسایی و جذب تعدادی از خیرین جهت مساعدت در امر ساخت و ساز .

5-فعالیت ساختمانی در بخش مرکزی پروژه در زمینی به مساحت و عرصه  3660  متر مربع در 7 طبقه و با زیر بنای 6800 متر مربع، از اول خرداد 1390 به منظور تامین فضا های آموزشی و کارگاهی آغاز گردیده است .

6-طراحی و ساخت سوئیت نگهبانی و سرایداری پروژه در حد تمام کار با مساحت 52 متر مربع سریداری و 18 متر مربع نگهبانی

7- انجام لوله کشی آبرسانی طبقات اول تا چهارم

8-انجام اندود گچ و خاک کلیه طبقات

9-عایق کاری تمام سرویس ها تا طبقه همکف و همچنین بام ساختمان

10-شاسی کشی دو آسانسور در ضلع غربی ساختمان و همچنین خریداری دو موتور جهت این دو آسانسور

11-ساخت و نصب تمام فریم های پنجره های نما

12-ساخت و نصب تمام کف پهن های درب ورودی عادی و بادبزنی طبقات

13-آماده سازی و لوله گذاری برقی در طبقات سوم و چهارم

14-آماده سازی کامل کلیه مجموع سرویس های بهداشتی طبقات همکف و اول و دوم

15-طراحی سیستم سرمایش و گرمایش و همچنین نصب ساپورت جهت لوله های سیستم سرمایش و گرمایش در طبقات اول تا چهارم

16-دیوارکشی دیوار محوطه پروژه به طول 350 متر و نصب 7 درب ورودی به کارگاه

17-طراحی مرکز جامع آب درمانی و سالن آمفی تئاتر در اضلاع شمالی و جنوبی ساختمان مرکزی در فضایی به مساحت 2400 متر مربع پیش بینی شده که امید است پس از پایان کار و تکمیل ساختمان مرکزی عملیات ساخت و ساز آنان شروع گردد .

18-تمهید مقدمات لازم جهت کسب مجوز برای ساخت بخش آب درمانی و آمفی تئاتر .

شایان ذکر است که با توجه به مصوبه هئیت مدیره جهت جذب بیشتر توان یابان و راه اندازی کارگاه های تولیدی متنوع تر مقرر است در آینده نزدیک نسبت به تکمیل حداقل دو طبقه از ساختمان مذکور اقدام و ترتیب انتقال توان یابان به مرکز جدید داده شود که در این رابطه هزینه برآوردی مبلغ دو میلیارد تومان می باشد.

مـــزید امتنان و تشکـــر خواهد بود که از راهنمایی ها و مساعدت های خیرین و همیاران محترم که همواره پشتوانه کاشانه بوده اند در تامین هزینه های  فوق بهره مند گردیم.