سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

بازگشت توان یابان زائر کربلا و عتبات عالیات

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 269

تاریخ ثبت : يک شنبه 10 بهمن 1395


در پی بازگشت توان یابان زائر کربلای معلی و نجف اشرف و انجام مراسم استقبال از آنان در ترمینال کاشان،صبح  روز شنبه مورخه 9 بهمن 95 نیز مراسمی با حضور توان یابان زائر و برخی از اعضای خانواده آنان و سایر توان یابان کاشانه،مربیان،مسئولین و تعدادی از همیاران موسسه به منظور دیدار با زائرین برگزار گردید.

در این مراسم معنوی و با شکوه، ضمن زیارت قبولی مسئولین موسسه با توان یابان و مدیحه سرایی آقای حسین بابایی مداح اهل بیت و کاروان اعزامی کربلای معلی، و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بهره مندی از فضای معنوی عتبات عالیات،توان یابان موسسه نیز ضمن اظهار رضایت کامل و خرسندی از انجام این سفر معنوی و تشکر از کلیه دست اندرکاران موسسه جهت برنامه ریزی و تدارکات این سفر عرفانی،به بیان گوشه ای از خاطرات این سفر پرداختند و قرار شد که انشاالله در آینده سفرنامه ای با ثبت خاطرات این سفر معنوی تهیه نمایند.

ضمنا در طول این مراسم جناب آقای طهرانی مدیر کاروان اعزامی توان یابان در تهران باتفاق دو دختر گرامیش به جمع توان یابان پیوستند و ضمن دیدار با مسئولین مرکز و توان یابان از کلاس ها و کارگاه های این موسسه نیز بازدیدی بعمل آوردند.

مراسم با پذیرایی از زائرین و میهمانان و آرزوی سلامتی برای کلیه توان یابان و خانواده های آنان و انجام استمرار اینگونه سفرهای زیارتی،سیاحتی خاتمه یافت.