سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

اشتغال به کار

خدمات » اشتغال به کار

تعداد بازدید : 6067

تاریخ ثبت : شنبه 2 بهمن 1395


1-آموزش و توان بخشی منجر به اشتغال توان یابان از اهداف کلیدی کاشانه است.

2-اشتغال هر فرد موجب استقلال او می شود،داشتن شغل موجب هویت بخشی و تشخص اجتماعی افراد بوده و حس اعتماد به نفس آنان را تقویت می نماید.

3-تعداد توان یابان شاغل در کارگاه های آموزشی تولیدی فعال موسسه (خیاطی-قلم زنی-چرم دوزی-نمددوزی) 27 نفر می باشد.

4-کاشانه مهر به عنوان یک سازمان مردم نهاد با تلاش در زمینه شناسایی انواع مشاغل مناسب معلولان و بسترسازی کارآمد،جهت تشکیل و برگزاری کارگاه های آموزشی سعی نموده تا به سهم خود اقدامی مثبت در ایجاد اشتغال برای توان یابان عزیز انجام دهد.