سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

کاروان عشق راهی شد...

اخبار » اخبار ما
دل شکسته من را کسی نگاه نکرد به روی دست گرفتم مگر شما بخرید

تعداد بازدید : 305

تاریخ ثبت : چهار شنبه 29 دي 1395


دل شکسته من را کسی نگاه نکرد        به روی دست گرفتم مگر شما بخرید

به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر پس از رایزنی ها و اقدامات سخت کوشانه مسئولین موسسه آرزوی توان یابان در ارتباط با اعزام آنان به سفر معنوی کربلای معلی و عتبات عالیات برآورده شد.

در تاریخ 29 دی ماه سال 1395 ساعت 2 بامداد تعداد 46 نفر از توان یابان و همراهانشان با یک دستگاه اتوبوس از ترمینال کاشان به سمت فرودگاه امام خمینی به قصد پرواز تهران- بغداد حرکت کردند.

هزینه های این سفر با مشارکت کاشانه و توان یابان بوده است.

کاشانه مهر کاشان ضمن آرزوی سلامتی برای توان یابان از خدواند سبحان سفر خوش و سرشار از معنویت را برای آنان خواستار است.