سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

کارگروه اشتغال

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 306

تاریخ ثبت : دو شنبه 27 دي 1395


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در ساعت 4 بعد از ظهر 26 دی ماه 95 دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گروه های آسیب پذیر با حضور تعداد 10 نفر از کارآفرینان و صاحب نظران و عوامل اجرایی ادارات و سازمان های مختلف به سرپرستی جناب آقای دکتر عقیقی و اعضاء کارگروه اجرایی کاشانه،درمحل موسسه تشکیل گردید.

دراین جلسه نقطه نظرات صاحب نظران در خصوص چندین طرح به منظور راه اندازی کسب و کار پایدار جهت معلولین و سایر اقشار آسیب پذیر جامعه ارائه گردید که پس از بحث و بررسی های لازم مقرر گردید در جلسه آینده نسبت به بررسی کارشناسانه طرح های پیشنهادی و اجرای آن تا پایان سال جاری اقدام شود.