سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

مستند تولد یک پروانه

اخبار » اخبار ما
به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر هم اکنون تهیه کننده و کارگردان مستند تولد یک پروانه از شبکه سلامت ...

تعداد بازدید : 317

تاریخ ثبت : پنج شنبه 23 دي 1395


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر هم اکنون تهیه کننده و کارگردان مستند تولد یک پروانه از شبکه سلامت جناب آقای مازیار آقالر و جناب آقای یزدانی مشغول تهیه گزارش و مستند سازی از فعالیت ها و خدمات کاشانه و همچنین تهیه گزارش از توان یاب خانم فضه ریاضی مقدم هستند.

موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان ضمن تشکر از تهیه کننده ،کارگردان و کلیه دست اندرکاران این برنامه برای آنان آرزوی سلامتی،سربلندی و توفیق روزافزون را دارد.