سخن روز
امام علی علیه السلام فرمودند: کار خیر را انجام دهیدو چیزی از آن را دست کم نگیرید،زیرا کوچک آن بزرگ است و کم آن بسیار. ::: هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که دارد. ::: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:بر طول عمر نمی افزاید مگر کار نیک ::: وقتی زندگی مسیرش را به سمت دشوارتر شدن عوض می کند،شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید. ::: عجز ناتوانی ذهن است نه بدن ::: خوشبختی این نیست که مشکلی وجود نداشته باشد،بلکه یعنی توانایی در برخورد با مشکلات ::: موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند. ::: ‌"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است،اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم.

بازدید جناب آقای دکتر ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 368

تاریخ ثبت : دو شنبه 29 آذر 1395


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در حاشیه گردهمایی موسسات خیریه و خیرین کاشان با میزبانی موسسه توسعه کاشان جناب آقای دکتر ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و جناب آقای دکتر محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور از موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان بازدید نمودند.

در این بازدید پس از استقبال توان یابان کاشانه مهر از ورود ایشان، جناب آقای دکتر ضیایی رئیس هئیت مدیره کاشانه مهر خیر مقدم عرض نمودند و در پایان جناب آقای بخردی نائب رئیس مدیرعامل کاشانه مهر گزارشی از فعالیت ها و عملکرد کاشانه ارائه نمودند.

ضمنا گروه سرود توان یابان کاشانه مهر در مراسم گردهمایی موسسات خیریه و خیرین کاشان با اجرای دو سرود زیبا زینت بخش این مجلس و محفل گردیدند.